FOTOSOUTĚŽ NUL A JEDNIČEK 2014

FotoSoutez2014ProWebBilePozadi.jpg

...neboli klání digitálních fotoaparátčíků z českých luhů a hájů

Soutěž pořádá občanské sdružení Fotoklub Zruč nad Sázavou pro neorganizované amatérské fotografy.

Pokud se fotografií živíte, nebo jste členem nějakého fotografického spolku, prosíme, najděte si jinou soutěž.

Během minulých patnácti let jsme se propracovali k jedno-duchým a jedno-značným (... zase ty "jedničky") pravidlům, kterými jste se vy i my, pořadatelé, řídili i vloni.

Soutěžíte ve dvou věkových kategoriích:

A) do 15-ti let včetně
B) 16 a více let.>

TÉMA FOTOGRAFIÍ JE VOLNÉ

Maximální počet fotografií od jednoho autora je omezen na tři. Buďte sebekritičtí a vyberte ty nejlepší snímky!

DO SOUTĚŽE LZE PŘIHLAŠOVAT POUZE FOTOGRAFIE V ELEKTRONICKÉ PODOBĚ!

Upravené fotografie lze v digitální podobě zaslat v přiměřeném rozlišení a kvalitě (dostačující pro velikost tisku cca 30x40cm při 300dpi), ve formátu JPG, TIFF nebo PNG (RGB, 8bit/kanál). Zasláním nekvalitních nebo příliš malých souborů ze zbytečně diskriminujete!

Kontaktním e-mailem pro komunikaci je fotosoutez.zruc@seznam.cz. Vzhledem k omezené velikosti přílohy zasílané zprávy však většinou nelze zasílat objemnější soubory přímo na e-mail. Využijte proto služeb portálů jako je například www.uschovna.cz. Používáním internetových úschoven rovněž pomáháte předejít nemilému zahlcení emailové schránky a nemožnosti přijímat další zprávy od Vás. Příjem souborů vám potvrdíme. Pokud potvrzení do týdne nedostanete, ozvěte se nám na výše uvedenou emailovou adresu.

Jednotlivé soubory s obrazovými daty je nutno pojmenovat – jejich jméno bude použito jako název soutěžního snímku. Zároveň je nutno zaslat (buď v samostatném textovém souboru, nebo ve zprávě pro příjemce) jméno a příjmení autora, věkovou kategorii (A/B) a bydliště (stačí obec). Když připojíte i seznam soutěžních fotografií v podobě textové přílohy nebo tabulky, vyloučíte tak možnost chybné evidence Vašich snímků.

POSLEDNÍM DNEM, KDY LZE ZASLAT SNÍMKY DO SOUTĚŽE JE 26. PROSINEC 2014!

Porota se jako každoročně pohádá téměř do krve, ale nakonec vybere v každé kategorii vítěze hlavní ceny a dalších několik autorů bez udání pořadí odměnění věcnou cenou.

Pořadatelé si vyhrazují právo fotografie a jména autorů publikovat v tisku a na internetu, případně je zprostředkovat sponzorům soutěže pro účely PR. Autorské právo zůstává zachováno autorovi.

Z vybraných soutěžních fotografií bude na začátku roku 2015 uspořádána výstava, během které proběhne i slavnostní vyhlášení výsledků a předání ocenění. O všem se včas dozvíte prostřednictvím emailu, popřípadě internetových stránek Fotoklubu Zruč n.S.

VÍTĚZŮM HLAVNÍCH CEN V OBOU KATEGORIÍCH SE DOSTANE „MILÉ POVINNOSTI“ BÝT V ROČNÍKU PŘÍŠTÍM ČLENEM POROTY FOTOSOUTĚŽE.

Svou účastí ve fotosoutěži souhlasíte s výše uvedenými pravidly.

Těšíme se na Vás!

FS2014.pdf1.25 MB